Nabízíme Vám tyto služby v rámci přepravy zvířat:

Službu Z domu do domu - zajistíme vše potřebné pro přepravu. Připravíme dokumentaci, vyzvedneme Vašeho cestovatele u Vás doma, zajistíme veterinární a celní formality a přepravíme ho do požadované destinace, kde Vám ho zase v pořádku předáme. O vše bude postaráno a vše bude zajištěno. Od Vás budeme jen potřebovat termín, kdy si cestovatele vyzvedneme a termín, kdy Vám ho předáme. Službu nabízíme nejen do zahraničí ale také ze zahraničí do České Republiky.

Službu Z domu na letiště případně Z letiště na letiště - informujeme Vás o potřebných formalitách, které si ale vyřídíte dle našich instrukcí sami, a které my jen zkontrolujeme. My zajistíme případné celní odbavení a bezpečnou přepravu do dané destinace. Odbavení na letišti určení si pak zajistíte Vy nebo příjemce dle našich instrukcí.

Službu Odbavení - pro cestující, kteří letí do dané destinace a chtěli by cestovat se svým čtyřnohým společníkem. Zajistíme místo pro Vašeho společníka v letadle, potřebné veterinární dokumenty, cestovní přepravku a odbavení na letišti. Vše tak, aby nenastali jakékoli formální nebo technické komplikace. Toto je ale možné jen pro pejsky a kočičky, kteří letí jako Vaše zavazadlo. Není možné do každé destinace.

Službu Doprovod - pro majitele, kteří nemohou letět, ale chtěli by, aby bylo o pasažéra celou dobu postaráno. Není bohužel možné do každé destinace.

Velice rádi zodpovíme jakýkoli Vaši otázku nebo dotaz. Poradíme Vám, co bude pro Vašeho cestujícího nejlepší. Přepravu pak uskutečňujeme dle podmínek zasilatelské smlouvy.